Hakkımızda


SattubeTV Hakkında

Videonun, hayatın inanılmaz çeşitli yönlerini yakalamak ve paylaşmak için en iyi araç olduğuna inanıyoruz. Bu sebeple, SattubeTV olarak en iyi video deneyimini sunmak için her zaman durmadan çalışıyoruz ve kendimizi devamlı yeniliyoruz. SattubeTV dünya genelinde, talep üzerine veya live (canlı) olarak, sevdiğiniz içerikleri keşfedebileceğiniz bir yer. Spor müsabakaları, müzik festivalleri, skeçler, siyasi tartışmalar, moda, defileler, oyun canlı akışları ve benzeri bir çok içerik ... İzleyicilerimiz, dünyayı şaşırtan ve ona çeşitlilik katan etkinlikleri ve fikirleri takip edebilir, izleyebilir ve hatta bunları diledikleri gibi paylaşabilirler.

SattubeTV video yapımcılarının, kendi dünyalarını herhangi bir yerde ve herhangi bir zamanda özgürce paylaşabildikleri ve tutkulu bir izleyici kitlesine ulaşabildikleri bir yer. Video yapımcılarına, ilham vermek, bilgilendirmek ve eğlendirmek için ihtiyaç duydukları doğru kaynakları, yeni teknolojileri, esnekliği ve görünürlüğü sağlamaya her zaman özen gösteriyoruz. SattubeTV, dünyanın heryerinden, her ay kendi player’ları ile 2 milyar video izleyen 200 milyondan fazla kullanıcıyı çekiyor. SattubeTV\\\\\\\'deki son haberler için, lütfen web sitemizdeki duyurular/haberler sayfamıza uğrayın ve incelemeyi unutmayın ...


FG Digital Teknolojiler Hakkında

Platformumuz SattubeTV, FG Digital Teknolojiler Limited Şirketi altında 31 Ocak 2007 tarihinde İstanbul’da kuruldu. "SattubeTV", "SatCube", "SatOn", "İzlex", "FuTivi", "FG" ve "IFG" markalarının da sahibi olan FG Digital Teknolojiler Ltd. Şti., 11 Şubat 2022 yılında birleşme kararı alarak MetaTech Group Medya ve Teknoloji A.Ş. şirketi altında çözüm ve yatırım ortaklığı ile birleşmişlerdir. MetaTech Group Medya ve Teknoloji A.Ş. Firmamız markamızı günümüzde yöneten ve tüm yatırımı sağlayan ana şirketimiz konumundadır. FG Digital Teknolojiler On yedi yılı aşkın süredir her seviyeden, her ölçekten bizi tercih eden kullanıcılarımızdan video teknolojileri alanında hizmetler sağlar. SattubeTV, 2022 yılı itibarı ile Türkiye’de kendi sektörümnde en çok yeni teknolojiler üzerine araştıran, geliştiren ve üreten şirketidir. Yenilikleri ve ürettiği internetli ve internetsiz video platform teknolojileri ile sektöre yön veren şirketimiz, yarının teknolojilerini bugünden kullanmanıza olanak sağlar.

Tamamı kendi sermayemizden oluşan öz varlıklarımızla ürettiğimiz servisleri tüketicilerimize gururla, kaliteyle sunmaktayız. Her geçen gün yeni teknolojiler eklediğimiz altyapımızda ilk önceliğimiz "Kesintisizlik" ve "Erişilebilirlik" konularına özellikle önem ve özen gösteriyoruz. 7 gün 24 saat 365 gün çalışıyor olmamız, ihtiyaç duyduğunuz her an bizi telefonun ucunda, bilgisayarın başında bulmanız ve varsa olası bir sorunu "derhal" çözüme kavuşturmamız anlamına geliyor. Sunduğumuz hizmetlerin ölçülebilir olması, sürekli değişen teknolojiler konusunda sizi eş zamanlı bilgilendiriyor ve yönlendiriyor olmamız, SattubeTV\\\\\\\'yi bu video platformu dünyasının gözbebeği kılıyor. Bugüne kadar yüzbinlerce çağrı, e-posta ve destek talebleri ile izleyicilerimiz ile yayıncılarımızı hiçbir zaman çözümsüz bırakmadık, bırakmamaya da çalışıyoruz. Her izleyici, her kullanıcı, kısacası tüm yayıncı ve yatırıcılarımız bizim için çok değerli ve özeldir.


Altyapımız Hakkında

SattubeTV\\\\\\\'nin altyapısındaki gücü PlusLayer Teknoloji\\\\\\\'den almaktadır. PlusLayer Teknoloji 500 m2 alan üzerinde 20.000+ Web Hosting, 1.000+ Cloud Server, 500+ Fiziksel Sunucu ve 160 GBit/Sn üzeri aktif erişim ile servis veren bir veri merkezi şirketidir. Bu rakipsiz kapasite üzerinde SattubeTV tamamen kendine ait özel kafesleri ve kabinleri bulunmaktadır. Ayrıca SattubeTV tüm sunucu ve sunucu ekipmanları tamamen kendine ait olarak PlusLayer Teknoloji İzmir veri merkezinde barındırılmaktadır. PlusLayer sektöründe 2001 yılından beri öncü bir veri merkezi hizmet sağlayıcı şirkettir. SattubeTV ve PlusLayer Teknoloji yatırım ortaklığı anlaşması yapmış ve dünyadaki üç ayrı veri merkezi üzerinden SattubeTV\\\\\\\'ye hizmet sağlamaktadır. Bu sayede erişebilirlik kapasitemiz %100 olarak sağlanmaktadır.

SattubeTV markamızın ve FG Digital Teknolojiler Şirketimizin bugünlere gelmesini sağlayan ve bizi tercih eden tüm kullanıcılarımıza teşekkür ederiz.


Sözleşmelerimiz

Kullanım Koşulları  /  Üyelik Sözleşmesi  /  Gizlilik Politikası  /  Çerez Politikası  /  Müşteri Aydınlatma Metni

Künye  /  HakkımızdaSattubeTV Future Generation Broadcasting
FG Digital Teknolojiler Yazılım ve Film Yapım Ltd. Şti.
MetaTech Group Medya ve Teknoloji A.Ş.
www.sattubetv.com / www.fg-digital.com / www.metatechas.com